ALZHEIMER A DEMENCE


Co je Alzheimerova choroba, její projevy a důsledky pro rodiny.

Ztráta paměti, která ovlivňuje plnit běžné denní úkoly. Problémy s vykonáváním běžných činnosti, problémy s řečí, časová a místní dezorientace, špatný nebo zhoršující se racionální úsudek, problémy s abstraktním myšlením, zakládání věcí na nesprávné místo, změny osobnosti, změny v náladě a chování, ztráta iniciativy.

Pomůžeme řešit Vaše starosti profesionálním řešením teď hned. Amfion sanatorium se stará o lidi s Alzheimerovou chorobou a stařeckou demencí.JAK ZVLÁDNOUT PÉČI O SVÉ BLÍZKÉ


Máte blízkého, který trpí Alzheimerovou chorobou nebo stařeckou demencí?

Jste v situaci, kdy si uvědomujete, že domácí péče už nestíháte, ale bojíte se o to, jak se vaše maminka, tatínek nebo prarodič bude cítit v novém prostředí?

Je stresující vidět své blízké trpět a zároveň bojovat s běžným životem, prací a svými vlastními rodinami. Bez správné péče může zhoršení jejich stavu rychle pokračovat, což vede k ještě většímu stresu a pocitu viny. Péče o osoby s těmito problémy bývá fyzicky a emocionálně náročná. Tyto výzvy mohou mít vážné důsledky pro rodiny. Může vést k pocitům přetížení, úzkosti a izolace.

Může také vést k finančním problémům.NAŠE SLUŽBY


  • Poskytovaná je služba kadeřníka, pedikúry, masáže, fyzioterapie.
  • Vítané jsou návštěvy pejska.
  • Díky zkušenostem, bezpečnému prostředí a odborným pracovníkům se vaši blízcí budou cítit jako doma, zatímco vy budete mít klid v duši.
  • Celodenní péči nebo denní stacionář pro ty, kteří nepotřebují 24 hodinovou péči.
  • Individuální a empatický přístup.
  • Pravidelná zdravotní péče, rehabilitace a každodenní aktivity.
  • Bezpečné a klidné prostředí s velkou zahradou a bezbariérovými prostory.
  • Podpora rodinám a možnost navštěvování kdykoliv.


PÉČE O KLIENTY


Amfion sanatorium nabízí komplexní pečovatelskou a zdravotní péči 24 hodin denně.POKOJE A ZÁZEMÍ


Ubytování ve dvoulůžkových pokojích hotelového typu s vlastní koupelnou a WC, vybavená elektronickými zdravotními postelemi, TV a nábytkem s možností dovybavení osobními věcmi.

Vše je laděno v civilním domácím stylu. Sanatorium je vybaveno i speciálním zařízením pro imobilní klienty. Vlastní kuchyně, centrální kopelna, velká zahrada.DENNÍ AKTIVITY


Denní součástí života v sanatoriu jsou i aktivity klientů, kulturní akce, výlety.UKÁZKOVÝ PŘÍBĚH RODINY, KTERÁ ČEKALA DLOUHO S ROZHODNUTÍM A CO DOMA MUSELA ZAŽÍVAT/STARAT SE.Představte si rodinu, která se roky snažila o péči o svou maminku s Alzheimerovou chorobou. Jejich život byl plný výzev, od neustálého hlídání, přes problémy s hygienou, stravováním až po časté lékařské návštěvy. Ale pak objevili Amfion sanatorium. Dnes je jejich maminka v bezpečném prostředí, kde je o ni postaráno profesionály, a rodina má konečně čas na regeneraci a kvalitní chvíle společně. Maminka s postupným nástupem Alzheimerovou chorobou, časem se přidala i stařecká demence. Maminka potřebuje péči 24 hodin denně. Jedná se o zajištění hygieny, stravy, podání léků, oblékání, společnost. Součástí je kompletní vyřizování všech lékařů, úřadů a mnoho dalšího.

 Tato péče trvala v rodině tři roky a postupně se stálým zhoršováním negativně ovlivnila život celé rodiny, jak v soukromém tak i profesním životě. Tato situace se stávala postupně nezvládnutelná, a proto jsme vyhledali zařízení s celodenní péčí na námi požadované dobré úrovni. Toto jsme našli v Amfion sanatoriu v Mělníku.

MÁME VOLNÁ MÍSTA


Můžeme ubytovat vaše blízké již od pondělí.

Pečovatelská a zdravotní péče o Vaše blízké 24 hodin denně.

​Těšíme se na vás! Tým AmfionJsme registrované sociální zařízení Středočeského Kraje s akreditací MPSV.

Číslo akreditace: 020557/2018/KUSK/SOC/KUL/10
Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami o tom, jaký klid a péči můžeme nabídnout Vašim blízkým. Sanatorium Amfion je zde pro vás a vaše blízké.

Kontaktujte nás pro konzultaci, prohlídku zařízení nebo více informací.

Andrea Fialová
Telefon: 775 287 001
Email: asistentkasanatoria@amfion.czAutorem stránek je společnost Tech-vision. Všechna práva vyhrazena.